ÜRÜNLER

Tübitak Tişört

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Tübitak etkinlikleri birçok öğrenci ve okula ev sahipliği yapmaktadır. Bu etkinliklerde öğrencilere bilimsel gelişmeler aktarılarak bilim doğrultusunda gelişimleri ve bilimi sevmeleri sağlanır. Etkinliklerde öğrenciler birbirleri ile kaynaşarak çeşitli aktiviteler de bulunur ve takım kurarlar. Tübitak'ın ülkemiz bilimi adına önem verdiği bu etkinliklere öğrenciler özel tübitak tişörtleri ile katılmaya özen gösterirler.Genellikle kendi tasarımlarını ortaya koyan öğrenciler son yıllarda Tübitak t-shirtleri (tişört) konusunda yaratıcı işlere imza atmaktadır.Bazı öğrenciler ise firmamız tarafından dizayn edilen özel ürünler ile etkinliklere katılım sağlamaktadır.

Tübitak Etkinlikleri Nedir?

Her yıl öğrenciler için düzenlenen bilgi ve bilim etkinliğidir. Etkinliklerin amacı öğrencilere bilimi sevdirmek ve aşılamaktır.Birçok öğrenci hayata geçirmek istedikleri projelerini bu etkinliklerde gösterime sunarlar. Bilim adına birçok faaliyette bulunan profesörler engin deneyimlerini bu etkinliklerde öğrencilere aktarmaktadır.Büyük bir merak ve heyecan içerisinde ilk kez bu etkinliklere katılım sağlayan öğrenciler haliyle farklı görünmek adına özel baskı yapılmışTübitak t-shirtlerini (tişört) giymeyi bir gelenek haline getirmişlerdir. Ayrıca yine Tübitak bilim fuarı etkinliklerine katılım için özel baskı şapkalar da giyilmektedir.

Etkinliklerde Neden Tübitak T-shirtleri (Tişört) Giyilir?

Son yıllarda bu etkinliklere özel baskı Tübitark t-shirtleri (tişört) ile katılım sağlamak gelenek haline gelmiştir. Birbirinden farklı dizayn edilmiş özel baskılı bu ürünler öğrencilerin yaratıcılık konusunda ki becerilerini de ortaya koymaktadır.Ayrıca bu ürünler öğrencilerin etkinlik içindeki motivasyon ve enerjisini de artırmaktadır.Örnek olarak 4-5 öğrencinin bir araya gelmesiyle kurulan bir takım bu özerl ürünler ile çevresindekilere fark yaratabilir.Takım olarak veya bireysel olarak verilen projelere bu özel ürünler ile daha fazla motive olurlar. Fuar etkinliklerinin dışında da öğrenciler günlük hayatlarında özel baskılı Tübitak t-shirtlerini (tişört) giymektedir.Bu sayede çevresinde bulunan arkadaşları da bilim konusunda bilinçlenmeye başlarlar.

Tübitak T-shirti (Tişört) ile Etkinliklere Gitmek Zorunlu mu?

Tabii ki de etkinlere katılmak için özel baskılı Tübitak tişört (tişört) giymek zorunlu değildir. Ancak son yıllarda gelenek haline gelmesi nedeniyle birçok öğrenci bu ürünleri tercih etmektedir. Katılacağınız etkinliklerde fark yaratmak ve ilgi uyandırmak amacı ile bu ürünleri giymeniz doğru olacaktır. Ayrıca bu özel ürünler sadece Tübitak etkinlikleri için değil diğer bilim fuarları etkinlikleri açısından da öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.Bilimin gücüne önem veren bilinçli öğrenciler yaratıcılığını ve farklılığını her alanda göstermektedirler.

Tübitak T-shirtini (tişört) Nasıl Sipariş Ederim?

Özel baskı şapka ve t-shirtlleri (tişört) 1 adet ya da toplu olarak sipariş edebilirsiniz. Kendinizin tasarladığı özel baskıların dışında firmamızın da sizler için hazırlayacağı ürünleri tercih edebilirsiniz.Şapka ve t-shirt seti olarak ta satışımız bulunmaktadır. Grafikerlerimiz tarafından ücretsiz olarak tasarlanan Tübitak t-shirtleri (tişört) ve şapkaları baskıya verilmeden önce dijital ortamda sizlere sunulur ve onay verilmesinin ardından baskıya verilir. Kaliteli kumaşlara sahip olan t-shirtlerimiz öğrenciler açısından son derece rahattır.Toplu ürün siparişlerinde uygun fiyat seçenekleri firmamız tarafından sizlere sunulur.Ürünler en kısa sürede kargo aracılığı ile güvenli şekilde belirttiğiniz adrese teslim edilir.

T-shirt (tişört) Bedenleri Nelerdir?

Firmamızda her türlü t-shirt bedeni bulunmaktadır. S-M-L-XL-XXL bedenli ürünlere özel baskılı Tübitak logoları veya bilim ile alakalı diğer dizayn edilmiş resimler basılmaktadır. Toplu siparişlerde doğru beden ve sayılarının tarafımıza iletilmesi siparişinizin sağlığı açısından önemlidir.

Tübitak T-shirt (tişört) ve Şapka Fiyatlarımız

Özel baskılı ürünlerimizin fiyatları kalitelerine uygun olarak son derece ekonomiktir. Toplu alımlarda firmamız ile irtibata geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. T-shirt ve şapka ürünlerimizin adet fiyatları site içi kategorilerimizde yer almaktadır.Bu ürünleri set olarak sipariş edeceğiniz gibi adet olarak ta sipariş edebilirsiniz.