HABER DETAY

Baskılı Tübitak Tişörtleri

Baskılı Tübitak Tişörtleri
  • Google+
27.12.2018

     Yaz aylarında kullanılan ve herkes tarafından tercih edilen baskılı tübitak tişörtleri, mavi, sarı ve kırmızı gibi renklerde üretilmektedir. Özellikle de promosyon ürünü olarak da tercih edilen bu tişörtler, kurumsal firmalar tarafından da bastırılmakta ve müşterilere dağıtılmaktadır. Birinci sınıf kumaş kalitesi ile tasarlanan baskılı tübitak tişörtleri, her bedene uygun olmakla beraber, talep edilen her ortamda da kullanılmaktadır. Ayrıca kişiye özel olarak da üretim desteği sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde de üretilen bu tişörtler, teker teker kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Tüm ürün modellerimiz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca tişörtlerin renginin solması veya en ufak bir darbe de yırtılması da söz konusu değildir.

Baskı İşlemleri

     Firmamız, resim, yazı ve farklı markaları, tişörtlerin ön ve arka yüzlerine konumlandırmaktadır. Baskı işlemleri günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile gerçekleştirmektedir. Alanında uzman moda tasarımcıları tarafından dizayn edilen logolar veya resimler ürünlerin estetikliğini de arttırmaktadır. Baskılı tübitak tişörtleri, birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır.V yaka gibi çeşitli ürün modelleri de söz konusudur. Firmamıza gelen siparişler, söz verilen tarihler arasında tamamlanmakta ve müşteriye teslim edilmektedir. Ayrıca baskılı tübitak tişört modellerinde en ufak bir dikim hatasının çıkması da söz konusu değildir. Zira tüm ürünlerimiz kalite testlerinden geçirildikten sonra müşterilere teslim edilmektedir

Ürün Kalitesi

     Bir tişörtün kaliteli ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için, sağlam ve dayanıklı olan kumaşlardan üretilmesi gerekmektedir.  Firmamız ise, kumaş seçimine ayrı bir önem göstermektedir. Baskılı tübitak tişörtleri, sadece pamuksu ve parlak olan kumaş türlerinden tasarlanmaktadır. Bu sayede ürünün daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Ayrıca terleme olayının yaşanmaması için de gerekli olan iyileştirmeler yapılmaktadır. Baskılı tübitak tişörtleri, aşırı sıcak veya soğuk suya karşı da oldukça dayanıklıdır. Yıkama sırasında renklerin solması ve üzerinde bulunan baskıların kopması söz konusu değildir. Tişörtlerin iç yüzeyinde yer alan ince kumaşlar sayesinde de kaşındırma riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Özellikle de yaka bölümleri, biraz daha kalın kumaşlardan üretilmektedir. Kir tutmayan bu tişörtler, farklı konseptlerde de tercih edilebilmektedir.

Tübitak Bilim Fuarı Tişört Fiyatları 

     Firmamız her zaman müşterilerine özel kampanya ve indirimler tasarlamaktadır. Bu nedenle de baskılı tübitak tişörtleri ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca sipariş sayısının fazla olması durumunda da ek yüzde 10 varan düşüşler yaşanmaktadır. Firmamız, şirketlerin personellerine özel olarak da çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sizde hemen üretim atölyelerimizi veya satış mağazalarımızı ziyaret edebilir ve istediğiniz ürünü ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskılı tübitak tişörtleri, aynı zamanda istediğiniz beden ölçülerinde de üretilmektedir.

Toptan baskı merkezi Benzer Yazılar