HABER DETAY

Tübitak Bilim Fuarı Tişört

Tübitak Bilim Fuarı Tişört
  • Google+
05.02.2019

Eğitim gören öğrencilerin kendini geliştirmesi için düzenlenen tübitak bilim fuarı, çeşitli organizasyonlardan oluşmaktadır. Farklı okulların katılımı ile gerçekleştirilen bu organizasyonlar sayesinde pek çok öğrencinin kişisel gelişimine katkı da bulunulmaktadır Ayrıca yapılan projeler, söz konusu fuarda sergilenmekte ve genç nesillerin üretim noktasında bilgilenmesi sağlanmaktadır. Yine farklı bilgiler ve görüşler, tübitak bilim fuarı çatısı altında toplanmaktadır. Öğrencilerin hipotez geliştirme ve ölçüp değerlendirme imkânı buldukları programlar, belirli zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca her yıl düzenli olarak katılım sağlanmaktadır. Bu programların öğrencilere karmış olduğu en büyük değer ise, ilkeli ve araştırıcı bir düşünce yapısıdır. Zira fuarda er alan tüm projeler, öğrenciler tarafından geliştirilmektedir. Bu nedenle de farklı fikir ve görüşler ortak bir çatı altında toplanılması sağlanmaktadır. Bilime olan ilgiyi ve merakı arttıran organizasyonlarda çeşitli promosyon ürünleri de dağıtılmaktadır.

Tübitak Tişört

Tübitak bilim fuarı tarihleri önceden belirlenmekte ve resmi kanallar üzerinden okullara bildirilmektedir. 5 ve 12. Sınıf arasında olan herhangi bir düzeyde eğitim gören tüm öğrenciler, bilim fuarına katılım sağlayabilmektedir. Ancak söz konusu katılımın gerçekleştirilmesi için öğrencinin veya öğrencilerin bir proje geliştirmeleri gerekmektedir. Ancak izleyici olarak da birçok öğrenci, düzenlenen bu fuarları yakından inceletebilmektedir. Bilimsel çalışmaların yürütüldüğü tabitak fuarları, teşvik edici bir takım ödül ve promosyonları da içerisinde barındırmaktadır. Özellikle de dağıtılan tişört ve şapkalar sayesinde, öğrencilerin fuarlara olan ilgisi kat ve kat arttırılmaktadır. Bu organizasyonlar sayesinde, pek çok öğrencinin bilime ve üretkenliğe olan bakış açısı değişmektedir.

Tübitak Tişört Modelleri

Firmamız bünyesinde promosyon ürünü olarak üretilen tübitak tişört modelleri, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Her yaştan gence hitap eden bu tişörtler üzerinde çeşitli baskılar ve çıkartmalar yer almaktadır. Firmamız, bilim organizasyonlarına özel olarak tasarım desteği sağlamaktadır. İstenilen tüm renk ve modellerde imalat gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üretim sırasında birinci sınıf kaliteye sahip olan kumaşlar kullanılmaktadır. Öğrencilerin ilgisini çeken tübitak tişört modelleri, gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay yıkanabilen ve leke tutmayan bir yapıya sahip olan söz konusu ürünler, okullara özel olarak da tasarlanabilmektedir. Bilim fuarına katılan her öğrenciye de bir adet tişört verilmektedir. Firmamız, istenilen ürün modelinden istenilen sayı adedi kadar üretim yapabilmektedir. Gelen talepler doğrultusunda da çeşitli çıkartmalar ve okul logoları için baskı desteği sunulmaktadır. Tübitak tişört modelleri, genel olarak beyaz veya sarı renklerden üretilmektedir. Ancak daha farklı tonlar kullanılarak da çeşitli tasarımlar gerçekleştirilmektedir. M, S ve L gibi beden aralıklarına sahi olan bu tişörtler, öğrencilerin göz zevkime hitap etmektedir.

Çeşitli Tübitak Şapkalar

Tübitak bilim fuarı promosyon ürünleri arasında, çeşitli şakalarda yer almaktadır. Firmamız, hem şapka, hem de tişört modellerini toptan ürettiği gibi, toptan satış fiyatına hizmete sunmaktadır. Ayrıca sipariş sayısına göre çeşitli indirim ve kampanyalarda yapılmaktadır. Özellikle de bilime verdiğimiz önem nedeniyle de, tüm ürün modellerimizi cüzi fiyatlar ile pazarlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tübitak bilim fuarı şapka ve tişört modelleri, kısa bir süre içerisinde tasarlanmakla beraber, talep edilen adreslere gönderilmektedir. Tüm ürünlerimiz kalite kontrollerinden geçirildikten sonra sipariş sahibine iletilmektedir. Bu nedenle de herhangi bir defo veya baskı hatası çıkması mümkün değildir. 

Toptan baskı merkezi Benzer Yazılar