HABER DETAY

Tübitak Bilim Fuarı Tişörtleri

Tübitak Bilim Fuarı Tişörtleri
  • Google+
01.08.2018

Baskılı tişörtler günümüzde toplumun her kesiminden insanın tercih ettiği bir giysi olarak karşımıza çıkıyor. Geniş bir alana yayılan baskılı tişörtler, tişört baskı firmaları sayesinde kolay ulaşan bir nesne olmuş durumdadır. İnternet üzerinden de satın alınabilme fırsatı olan bu tişörtler artık moda haline gelmiş durumdalar. İnsanlar kendilerini yansıttıklarını düşündükleri pek çok figürün baskılarını bu tişörte yaptırabilmektedir. Figürünü ve deseninde söz sahibi olunan bu tişörtler bu yüzden insanlara daha cazip gelmektedir. Her alana her sektöre hitap edebilme fırsatı yakalayan baskılı tişörtleri ülkemizde bilim alanında faaliyetlerini sürdüren TÜBİTAK’ta tercih etmiş durumdadır. Tübitak bilim fuarı tişörtleri bu duruma en güzel örnektir.

Tübitak Bilim Fuarına Ait Bilim Tişörtleri

TÜBİTAK’ın gençlere bilimsel gelişmelerle ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlamak, bilimle ilgili konularda yeterlilik kazanmalarını sağlamak ve bilime olan ilginin ve sevginin arttırılması için her yıl düzenli olarak tertip ettiği Tübitak Bilim Şenliği ve TÜBİTAK bilim fuarlarına katılan gençler ve öğrenciler kendilerine has TÜBİTAK bilim fuarı tişörtleri ile katılırlar. Düzenlenen bu şenlik ve fuarlara okulları ile beraber katılan öğrenciler hem öğrenerek hem de eğlenerek bilimde yaşanan gelişmelerden haberdar olmaktadırlar. Aynı zamanda bilim sevgisi de kazanmaktadırlar. Tübitak organize ettiği fuarlar ve şenlikler ülkemizin geleceği olan gençler için önemli fırsatlar sunmaktadır. Bilimsek çalışmalara olan ilgiyi de arttırmaktadır.

TÜBİTAK Tişörtlerinde Kullanılan Figürler

Tübitak tişört çeşitli bilimsel figürler bulunmaktadır. Biyoloji, fizik ve kimya alanlarını genellikle temsil edilen logolar tişörtlere basılmaktadır. Tişörtlerin yanı sıra TÜBİTAK’ın organizasyonunu üstlendiği bilim şenliği ve bilim fuarlarında bilimsek simgeler içerin şapkalarda kullanılmaktadır. Bu baskılar yapılırken işinde uzman grafikerler tarafından tasarlanması ve baskıya o biçimde gönderilmesi çok önemlidir. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin bilime olan ilgisini arttırmak için düzenlenen şenlik ve fuarlarda bu baskılı tişörtler giyilmektedir. Tişörtte yer alacak olan görselleri fuara katılacak olan okullar tarafından belirlenmektedir. Okullar istedikleri takdirde kendi okullarının logoları da tişörtlere basılabilmektedir. Tübitak bilim fuarı tişörtleri internet üzerinden incelenerek de sipariş verilebilmektedir.

Tübitak tişört hizmeti verdiğimiz iller; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir

Toptan baskı merkezi Benzer Yazılar