ÜRÜNLER

Baskılı Forma

Halı saha forması ya da okul takımı forması fiyatları arasında firmamız size en uygun toptan fiyatı garanti eder. Perakende satış yapmayan firmamız ucuz ve kaliteli baskılı futbol formaları tedarikinde toptan çalışan firmalar arasında öncüdür. Yeni nesil dijital forma ve futbol forması seçenekleri içinde özel toptan üretimiyle hizmetinizdeyiz. Dijital baskı seçeneklerimizle hayalinizdeki formaları hayata geçiriyoruz.

Profesyonel ya da amatör sporcu için kaliteli, rahat forma, performans ve sağlık açısından olmazsa olmazlardandır. Sporla ilgilenen her kesimden insanı, terletmeyen, yakmayan sağlıklı formaları, rahat hareket olanağı sağlamaları için kaliteli ve özenli üretimimiz sayesinde sizlere sunuyoruz. Baskılı futbol formaları tasarım ve renklerini siz belirleyebilir, özelleştirebilir ve sipariş verebilirsiniz.

İstediğiniz formayı takımınızın özel renkleriyle istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. İsim, forma numaranız, takımınızın logosu isteğiniz şekilde formanızın üzerine baskı yapılır. Baskılı formalar direk kumaşa işlenerek yapılmaktadır, bu sebep ile baskının çıkması mümkün değildir.

Maçlarınızda gönül rahatlığı ile kullanacağınız normal yapıdaki formaları ya da yeni nesil dijital baskılı forma modellerimizi seçebilir isterseniz de kendi takım modelinizin üretilmesi için bize talepte bulunabilirsiniz.

Baskılı Futbol Formaları Neden Tercih Edilir?

Yeni nesil dijital baskı, baskının bilgisayar desteği ile dijital ortamda yapılmasıdır. Son yıllarda Baskılı futbol formaları için bu uygulama çokça tercih ediliyor. Dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor. Tercihinize bağlı olarak penye ya da hava geçirgenliği sağlayan mikro kumaşlardan baskılı forma üreterek, sizlere teslim ediyoruz. Yapımı eskiden çok uzun süren dijital baskılar artık yerini yeni nesil dijital baskılara devrederek baskı işi dakikalar içinde gerçekleşebiliyor. Firmamız baskılı futbol formaları yapmak için fiyat konusunda kalitesinden ödün vermeden çok uygun seçenekler sunar.

Amatör ya da profesyonel oynayan oyuncular açısından, farklı renklerde kıyafet giyip oynayan takım ile aynı renklerde forma giyip oynayan takım arasında takım ruhu büyük farklılıklar oluşuyor. Birleştirici takım ruhunu, formanızın renkleri, logonuz ve isminizin formanın üstünde yazıyor olmasının mutluluğu ile sahada konuşturun.

Takımınız için acil ucuz forma yaptırmanız gerekiyor ise aradığınız firmaya ulaştığınız. Siz isteyin, siparişinize göre biz zamanında yetiştirelim. Halı saha forması, yeni nesil dijital forma, baskılı futbol forması, ucuz forma çeşitleri ile aradığınız kalite bizde. Hemen bize ulaşın bilgilendirelim.