ÜRÜNLER

Penye Tişört

Tişört Baskı Nedir?

Tişört baskı, baskısız bir tişört modeli üzerine farklı baskı teknikleri ile bir yazı, görsel veya logonun aktarılması işlemidir. Bir çok farklı tişört baskı yöntemi bulunmaktadır. 

Tişörtler genel olarak polyester veya pamuk kumaşlardan üretilmekte olan, Bisiklet yaka, V yaka ve Polo yaka modelleri bulunan her dönem kullanımı olan ürünlerdir. Her yaş kesimi tarafından sıklıkla tercih edilen, özellikle sıcak geçen yaz aylarında yoğun kullanımı bulunan bir tekstil ürünüdür. Baskısız tişört üretimi ve kullanımı bulunmakla birlikte günümüzde baskılı tişört modellerine de yoğun bir talep bulunmaktadır. Bu nedenle arama motorlarında sıklıkla aşağıdaki aramalar yapılmaktadır.

“Tişört baskı, Ucuz tişört baskı fiyatları, T-shirt baskı yapma, T-shirt baskı fiyatları, Baskılı tişört, tişört baskı yapan yerler, Tişört baskı İstanbul, Tişört baskı modelleri, Tişört tasarla”

Vizyon Baskı tüm bu taleplere, isteklerinize göre kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun ucuz fiyatlarla cevap vermeyi amaçlamaktadır.