ÜRÜNLER

Şapka

Çok çeşitli renk seçeneklerine sahip şapka modellerinin tasarım desenleri, özel olarak kendi bünyemizde gerçekleştiriliyor. Şapka üzerine baskı yapan firmalar içinde rakiplerine uygun fiyatıyla fark atan firmamızdan sipariş vermek için internet sitemizdeki çevrimiçi iletişim kutusundan ya da telefonla irtibata geçip dilerseniz fiyat teklif alabilirsiniz. Yerli ve ithal şapkalar için toplu sipariş verebilirsiniz. Okul gezileri, okul takımları, spor kulüpleri, futbol takımları, şirketler için özel şapka baskısı işleri alan firmamız her zaman dilediğiniz şekilde en iyi tasarımları çıkarır.

Baskılı Şapka Modelleri Tasarımı

baskılı şapka modelleri istediğiniz her desende ve yazıda tasarlanabilir. Markanızın hedef kitle grubuna hitap edecek farklı ve özel desenleri sizin için baştan yaratabiliriz. En iyi fiyatta, en iyi tasarımda ve en iyi kalitede isteğe bağlı her çeşit kumaştan üretim yapıyoruz. İşverenler, dışarıdaki çalışanlarına çok sıcak olduğu zamanlarda iş güvenliği açısından şapka takmayı zorunlu hale getirebilir ya da başka bir firma markasını tanıtmak ya da unutturmamak adına promosyon için baskılı şapka modelleri dağıtmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda kendi markanıza özgü desen ve yazılarla örülü bir tasarı hayal edebilirsiniz. Bizler her daim firma bilgilerinizin ve logonuzun yer alacağı promosyon şapka ürünlerimizle sizlerin hayalini gerçekleştirmek için bekliyor olacağız.

Eğer aklınızda hiçbir fikir yoksa bırakın tasarımını biz yapalım. Siz sadece baskılı şapka modelleri üzerine baskılanacak firma bilgilerinizi ve logonuzu gönderin bizim için yeterli. İsterseniz baskılı şapkanızı kendiniz tasarlayın! Eğer varsa aklınızda bir fikir, isteğinize göre desen, resim ve yazı uygulamanızı yaparız.

Tasarım Promosyon Şapkalar ile firmalara özel promosyon şapka ürünlerini sizler için sunuyoruz. Firmanızın tanıtımını en faydalı promosyon ürünleri ile yapmayı hedef aldıysanız promosyon şapkalarını mutlaka kullanmalısınız. Promosyon şapkalarda yer alacak şirket logonuz ve firma bilgileriniz ile müşterileriniz hem sizin reklamınızı yapmış olacak hem de başka insanlara kendinizi daha iyi tanıtmış olacaksınız.

Canlı renkli şapkaların üzerine yapılan desen ve yazılar asla solmaz, çıkartma gibi yerinden kalkmaz. İlk aldığınız günkü gibi kalıcılığını korur. Dijital baskı hizmetleri alanında baskılı şapka toptan siparişlerinizi uzman çalışanlarımız ile seri bir şekilde gerçekleştiriyor hangi ilde olursanız olun kargo yoluyla teslim ediyoruz.