ÜRÜNLER

Sweatshirt

Modaya uygun kapüşonlu ve bisiklet yaka baskılı sweatshirt modelleri, yüzde yüz pamuk kumaş kalitesi ile toplu siparişlerinizde uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Sade olmaktan hoşlanmayan, farklı olmak isteyen müşterilerimiz için sweatshirt üzerine istedikleri desen ya da logoda baskı yapıyoruz. Firmanızın kurumsallığı için logo baskılı kışlık sweatshirt modeli tercih ediyorsanız, hiç düşünmeden toplu siparişleriniz için bizimle iletişime geçip üretici olduğumuz bu sektörde makul fiyatlarımız üzerinden teklif alabilirsiniz. Üretimini yaptığımız sweatshirtlerin içerisinde yüzde yüz pamuk bulunduğu için pamuk, kışın vücudunuzu hem sıcak tutacaktır hem de terlemenizi engelleyecektir.

Neden Baskılı Sweatshirt Modelleri ?

Bünyemizde üretilen baskılı sweatshirt modelleri şu şekildedir: Baskılı bisiklet yaka sweatshirt modeli ve baskılı kapüşonlu sweatshirt modeli. Sweatshirt modellerimizin renk seçenekleri: Türkuaz, siyah, gri, lacivert, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, koyu sarı, koyu türkuaz. Baskılı kapüşonlu sweatshirt modeli ve baskılı kapüşonlu sweatshirt modeli, hayatın günlük akışında kadın erkek hepimizin tercih ettiği giysilerden biridir. Kurumsal olmak adına genelde market, benzinlik, fabrika gibi yerlerde tercih edilen özel logo baskılı sweatshirt modelleri, kışın zor şartlarda yolda ve şantiyede çalışanlar için de tercih ediliyor. Sweatshirt modellerini çok çeşitli renk ve geniş beden seçeneği ile sunuyoruz. Firmanızın logosunu ve istediğiniz yazıyı ya da deseni sweatshirt üzerine hızlı bir şekilde baskı yapıp adresinize yolluyoruz.

Hiçbir aracı olmadan firmamız tarafından üretilen baskılı sweatshirt modelleri iki iplik şardondan oluşan %100 pamuk kumaştan tasarlanır. Kış mevsiminde şirketlerin geneli çalışanlarına iş yerinde giymeleri için kendi isim ve logolarının baskılı olduğu sweatshirt vermektedir. Toptan baskılı sweatshirt alımı her geçen gün kurumsallık ve işyeri düzeni adına artış göstermektedir.

Baskı üzerine birçok günlük, spor ve iş giysisi üretimi yapan firmamız baskılı sweatshirt yapan firmalar arasında rakiplerine göre en uygun ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Her çalıştığımız firma bir başka firma ile çalışmalarımızda güven ve teşvik referansımız olmaktadır. Firma olarak sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile aldığımız olumlu karşılıkla birlikte yolumuzda sağlam bir şekilde ilerliyoruz. Toptan siparişlerinizde kadın, erkek ve çocuk için her bedende dilediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Üretim yapan giysi baskı firması olarak Türkiye'nin her iline çalışmaktayız.