ÜRÜNLER

Uzun Kollu Polo Yaka Tişört

Firmamız imal ettiği tüm kaliteli tişörtler gibi uzun kollu baskılı tişört üretiminde de yüzde yüz pamuk kumaş kullanmaktadır. Baskılı uzun kollu tişört modelleri hemen hemen her alanda giyilebilen bir giysidir. Yuvarlak yaka ve polo tarzı yakalı uzun kollu tişörtler günlük kullanım ve spor kulanım için vazgeçilmezdir.

Düzenlenen çeşitli etkinliklerde, firmalar çalışanlarına etkinliğin isminin geçtiği uzun kollu tişörtleri giydirebilmektedirler. Bazı işyerlerinde çalışan kişiler zorunlu olarak tek tip giyinmektedir. Bunun nedeni ise çalışan elemanların o firmaya bağlı olarak çalıştığının kolay anlaşılmasını sağlamaktır. Bu sayede hiç kimse çalışanları müşteri ile karıştırmaz. Kurumsal olma adına çalışanın başka bir kıyafet giymesine izin verilmeyen yerlerdeki logo baskılı uzun kollu tişört giyen elemanlara restoran, mağaza, sinema, benzin istasyonları ve daha birçok yerde rastlamak çokça olağan. Kullanım alanı oldukça geniştir.

Özel Toptan Uzun Kollu Polo Yaka Baskılı Tişört

Birçok yer için zorunlu olan bu uygulama adına firmalar, firmamız ile anlaşarak istedikleri renkte, modelde ve baskıda toptan uzun kollu baskılı tişört yaptırmaktadır. Mevsimlik uzun kollu penyelere istenilen her türlü baskı modeli yapılabilmektedir. Bu tişörtlerin diğer bir kullanım alanı da futbol takımlarıdır. Oyuncular kışın uzun kollu giymektedir. Genelde her yıl değişen futbolcu forma modelleri sezon başlamadan belirlenip sipariş edilir. Firmamız futbol takımları için üzerinde numara, isim, arma ve eğer varsa sponsorun olduğu ve takım oyuncularının beden ölçülerine uygun bir şekilde yapılan takım tişörtleri üretir.

Firmalar bazen de müşterilerine promosyon tişörtleri hediye edebilmektedir. Böyle bir organizasyon başlattıklarında promosyon tişörtlerinin üstüne kendi reklamlarını baskı ettirirler. promosyon tişört dağıtımı yapan firmalar için bu uygulama avantajlıdır çünkü kişinin üstündeki reklam her yerde görünürdedir.

Firmamız hem bisiklet yakalı ve baskılı uzun kollu penye tişört üretmekte hem de baskılı polo yaka tişört üretmektedir. Uygulatabileceğiniz renk seçeneklerimiz: Türkuaz, siyah, gri, lacivert, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, koyu sarı, koyu türkuaz. Perakende siparişi ile çalışmayıp toptan yapılan sipariş ile çalışıyoruz. Beğendiğiniz herhangi bir modelden istediğiniz renkte toplu toptan tişört siparişi vermek isterseniz internet sitemizden çevrimiçi olarak veya telefonla arayıp uzun kollu baskılı tişört için fiyat teklifi alabilirsiniz.