HABER DETAY

Toptan Tişört

Toptan Tişört
  • Google+
08.01.2019

Firmalar ve kurumsal şirketler tarafından sipariş verilen toptan tişört modelleri, hem tanıtım, hem de reklam amacı ile kullanılmaktadır. Pek çok çeşitte ve renkte üretilen bu tişörtler, promosyon adı altında müşterilere dağıtılmaktadır. Ayrıca üretim kalitesi açısından da oldukça başarılı olmakla beraber, kişi veya kuruma özel bir şekilde de tasarlanabilmektedir. Bu sektörde hizmet veren firmamız, tüm ürünlerini ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Özellikle de dilenilen renk ve modellerde üretim yapılabilmekte ve toptan tişört siparişleri zamanında teslim edilmektedir. Firmamız, aynı zamanda baskı noktasında da destek sağlamaktadır. Logolar, markalar veya resimler, kumaşların ön yüzüne aktarılmaktadır. Böylece şirketin reklamı maksimum bir düzeyde yapılmaktadır.

Toptan Tişört Kumaş Kalitesi

Birinci sınıf kaliteyle üretilen toptan tişört modelleri, lekelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Ayrıca firmamızın tüm kumaşları kolay kolay yırtılmamakta ve uzun ömürlü kullanılabilmektedir. Buna ek olarak tüm tişörtler, sektörlere özel bir şekilde de üretilebilmektedir. Toptan tişört siparişler üzerine hazırlanmakta ve müşteriye teslim edilmektedir. Ayrıca herhangi bir gecikmenin yaşanması da söz konusu değildir. Firmamız birinci sınıf kumaş kalitesi sayesinde de tişörtlerin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktadır. En ufak bir ürünün yırtılması veya sökülmesi de söz konusu değildir. Toptan tişört modelleri, gelen talepler üzerine de farklı renk ve kumaşlardan tasarlanabilmektedir. Ayrıca kurumsal firmalara özel olarak da üretim desteği sunulmaktadır. Söz konusu tişörtlerin tamamı kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Bu sayede müşteriye ulaşan tişörtlerde defo çıkma ve baskı hatası riski ortadan kaldırılmaktadır.   

Toptan Tişört Fiyatları

Firmalar ve kurumsal şirketler tarafından sipariş verilen toptan tişört modelleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler ürünlerin fiyatlarını yakından etkilemektedir. Ancak firmamız tüm müşterilere özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Bu sayede söz konusu fiyatlar düşürülmekte ve memnuniyet oranları arttırılmaktadır. Talep edilen tüm toptan tişört modelleri, söz verilen tarihler arasında basılmakta ve teslimat noktasında herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca defolu çıkan tişörtler, firmamız tarafından yenileri ile değiştirilmektedir. Tişört fiyatları, sipariş sayısına göre de değişkenlik göstermektedir. Toplu siparişler, adet bazında biraz daha ekonomik fiyatlara tekabül gelmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve hemen ürün siparişi vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Renk Ve Model Seçenekleri

Başta beyaz, kırmızı ve siyah olmak üzere tüm renklerden üretim yapılabilmektedir. Firmamız bünyesinde var olan toptan tişört modelleri, her yaştan bireye hitap etmektedir. Ayrıca şirketlerden veya kişilerden gelen özel taleplerde değerlendirilmeye alınmaktadır. Tüm ürünler, günümüz modasına uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. İster V yaka, isterse yuvarlak yaka gibi birçok modelde üretim yapan firmamız, toptan tişört seçeneklerini her geçen gün artırmaktadır. Alanında profesyonel olan tasarımcılarımız değişen trendleri ve beğeni kriterlerini yakından takip etmekle birlikte, hizmet alanlarında da bu kriterleri göz önünde bulundurmaktadır.   

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar