Anaokulu Gezi Önlüğü

Baskılı okul yeleği, anaokulu ve ilkokul çağındaki küçük çocukların güvenliği düşünülerek, kalabalık ortamlarda fark edilir olabilmeleri için tasarlanmıştır. Ailelerin önceliği her zaman çocuklarıdır. Onların güvenliği hem aileler için hem de sorumlu olan öğretmenler açısından hayati önem teşkil eder. Baskılı okul önlükleri okul gezileri esnasında ya da trafikte çocukların güvenliği açısından okulların çok talepte bulunduğu güvenli giysileridir.

Fiyat Sorunuz
Renk seçenekleri
  • Sarı
  • Turuncu
Bedenler
  • Standart Beden
BU ÜRÜNÜ Sipariş Verin
Lütfen aşağıdaki sipariş formunu eksiksiz doldurarak bize gönderin ...

Dosya yükleyiniz

Sıkıştırılmış arşiv dosyası (.zip, .rar) olarak yukarıdan yükleyebilirsiniz.

Anaokulu Gezi Önlüğü

Okul Önlüğü

Okulların okul yeleklerini bu gibi durumlar için tercih etmesindeki en önemli etken dışarıdaki ortamlarda öğrencilerin kendi arkadaş grubunu tanımasının kolaylaşmasıdır. Hem çocukların kaybolmaları önlenir hem de sorumlu öğretmenin öğrencisini uzak mesafeden okul yeleği sayesinde tanıması sağlanır. Sarı ve turuncu fosforlu parlak tip ve renkteki okul yeleğinin yanı sıra özellikle yeleğin üzerine yapılan baskı da önemlidir. Baskılı okul yeleklerinde okul ismi, okulun logosu ve isim soy isim yerleştirilerek öğrencinin hangi okula ait olduğu belirlenmiş olur. Okul yönetimi ayrıca, öğrencilere verilen çeşitli sorumluluklar dâhilinde kullanılabilen başka bir giysi modelimiz ikaz yeleğini de talep edebilirler.

Tek tek siparişimiz olmamakla birlikte okullar için toptan baskılı okul yeleği hizmetimiz bulunmaktadır. Üretim ve baskı tamamen firmamızın kendi elinden özenle çıkmaktadır. Her çocuğun farklı beden yapısına uygun baskılı okul önlükleri, kendisini her şekilde belli eden sarı ve turuncu renklerden oluşur. Okulunuzun ismi, arma ya da logosu istediğiniz şekilde önlüğün üzerine baskılanır.

Baskılı Okul Yeleği ile Hem Uygun Fiyat Hem Kaliteli Hizmet

Bütçenize uygun istediğiniz renkte ve bedende toplu siparişiniz firmamız tarafından alınır ve özenle üretilerek sipariş sayınıza göre gereken en kısa sürede teslim edilir. Baskılı okul yeleği için uygun fiyatlarımızı bizlere sorarak öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat politikası tamamen müşterileri düşünülerek izlenmektedir. Hem internet sitemizden fiyat teklifi için bize ulaşabilir hem de telefonla irtibat kurabilirsiniz. Her ilimize kargo ile hizmet yapmaktayız. Bursa'da bulunan firmamız farklı şehirlerde olan okullarla da çalışmalarını hiç aksatmadan sürdürmektedir. Öğrencilerinin güvenliği için bizi tercih eden her okul, memnuniyet referansı ile geri dönmekte olup bizlere her gün hizmetimizin doğru yolda olduğunu hatırlatıyor.

Eğitim hayatına yeni başlayan miniklerin çevresel etkenlerden korunabilmesi için kullanılan okul önlüğü, aynı zamanda güvenliği de sağlamaktadır. Özellikle de gezilerde veya okul dışında öğrencilerin takip edilebilmesi noktasında da avantajları bulunmaktadır. Önlük modelleri, farklı kombinasyonlar ve renkler ile tasarlanmaktadır. Genel olarak kreşler veya ilköğretim kurumları tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerinde üzerinde yer alan baskılar ve logolar da gelen talepler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ayrıca kişisel zevkler göz önünde bulundurulmakta ve kişiye özel olarak da üretilmektedir. Okul önlüğü modelleri, rahatlık veya dayanıklılık açısından birinci sınıf kalite de olan kumaşlardan dikilmektedir. Öğrencinin rahatsız olmaması için yumuşak kumaş modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu ürünler çeşitli fonksiyonlara sahip olmakla beraber, kullanım yönünde oldukça işlevseldir.

Okul Önlüğü Renkleri

Renk olarak bir hayli zengin olan okul önlüğü modelleri, genel olarak da mavi, sarı ve yeşil gibi açık tonlardan üretilmektedir. Çocukların ilgisine çekmek ve okula olan sevgiyi arttırmak için de iki renk aynı ürün modelinde kullanılmaktadır. Tasarım çalışmaları ise, daha çok sempatik ve düşsel kavramlar üzerinden yapılmaktadır. Okul önlüğü renk seçenekleri, kurumun kendi tercihi olup, talep edilen tüm renk modellerinde üretim yapılmaktadır. Ayrıca miniklerin bedensel gelişimi arttırmak için uygun kullanılabilir metotları da tasarım faaliyetlerinde ön planda tutulmaktadır. Pek çok önlük türü, cepli veya çizgili desenlerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra kiri belli eden beyaz ve krem gibi renklerde de tercih edilmemektedir. Özellikle de siyah gibi kapalı renklerde, çocukların duygu ve düşüncelerine zarar verdiği için geri plana atılmaktadır.

Baskı Seçenekleri

 

Okul önlüklerinin önünde veya arkasında çeşitli baskılar yer almaktadır. Yine bir genelleme yapılırsa, söz konusu bu baskılar kurumun logosunu taşımaktadır. Ancak dilenen resim ve yazı grupları okul önlüğü baskılarında kullanılabilmektedir. Çocukların hoşlandığı çizgi film karakterleri veya isim soy isim gibi kelime grupları da baskı seçenekleri arasında yer almaktadır.

Okul Önlüğü Özellikleri

Okul önlükleri, terletmez kumaş modellerinden tasarlanmaktadır. Çocuğun vücut ölçülerine uygun olması ve hareket mekanizmasını kısıtlamaması için de farklı beden türlerinde üretilmektedir. Özellikle kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Okul önlüğü modellerinin kolay bir şekilde temizlenebilir olması ve kiri belli etmemesi de aranan özellikler arasındadır. Ayrıca kumaşın yanı sıra, ince bir tasarıma sahip olması da, konfor açısından oldukça önemlidir. Zira gereğinden fazla olan kalın kumaşa sahip olan önlükler, miniklerin çabuk terlemesine neden olabilir.

Ürün Fiyatları

Okul önlüğü fiyatları, ürünün kumaşına veya özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fakat toplu sipariş verildiği taktirde uygun rakamlar ile de satın alınabilir. Ürün modellerinin dokucu, kalitesi ve rengi de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Fakat önlük seçimlerinde fiyattan önce kaliteye odaklanmak gerekir. Çocuğunuzun rahat bir şekilde gezinebilmesi için ürünün yapısı oldukça önemlidir.      

 

Renk seçenekleri: Sarı, Turuncu
DİĞER Diğer Yelek Çeşitleri