HABER DETAY

10 Kasım Tişörtleri

10 Kasım Tişörtleri
  • Google+
18.10.2018

10 Kasım İçin Özel Baskılı Tişörtler

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefat tarihi olan 10 Kasım 1938, Türkiye’de ilk günkü gibi süren anma törenlerinin yapıldığı tarihtir. Çalışanlar, öğrenciler, gençler, yaşlılar da dahil olmak üzere herkesin saygıyla andığı gün için özel giyim modellerimiz bulunuyor. Türkiye Haritası ve 10 Kasım logosu baskılı, Atatürk baskılı tişört toptan siparişlerinizi firmamızın modellerine ve tişört seçeneklerine göre verebilirsiniz.

10 Kasıma Özel Baskılı Tişörtler

Tişörtlerimizde belirlediğimiz tüm renk seçenekleri, her türlü baskı için uygun ve logoların veya sloganların ön plana çıkarılmasını sağlayan parlaklıktadır. Tişört tasarımları için kullanıma sunduğumuz tüm modeller, Turkuaz, Siyah, Gri, Lacivert, Sarı, Kırmızı, Yeşil, Turuncu, Koyu Sarı, Koyu Turkuaz, Beyaz renklerine sahiptir. 10 kasıma özel tişört modellerimizde kullandığımız tişört rengi ise müşterilerin isteklerine göre genellikle siyah, beyaz, kırmızı renkleridir.

Hangi renk tişört üzerine, hangi boyuttaki ve modeldeki baskının yapılacağını belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, firmamızda bugüne kadar yapmış olduğumuz tasarımlar arasından seçim yapabilir, en iyi modellerimizi inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en acı günü olan 10 Kasım için anma törenlerinde, yürüyüşlerde ve acı günün anılması için özel baskılı tişörtler toplu sipariş ediliyor. Okullar, firmalar, sivil toplum örgütleri, vakıflar, öğrenciler tarafından özellikle 10 Kasım düzenli olarak anılıyor.

Atatürk Baskılı 10 Kasım Tişörtleri

Acı günlerimizden bir tanesi olan 10 Kasım için, Atatürk baskılı tişört modellerinin sitemiz üzerinden kısa sürede sipariş edilmesi mümkündür. Hazır tasarımlar için sipariş verebileceğiniz gibi, kendi belirlediğiniz tişört rengi, yaka tipi, tişört bedeni, yapılacak olan baskının modeli için siparişler kabul ediliyor. Firmamızla her zaman için iletişime geçebilir, 10 Kasım için özel olarak üretilen tişört modellerinden istediğiniz için, adet belirleyerek sipariş verebilirsiniz.

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar