HABER DETAY

Atatürklü Tişörtler

Atatürklü Tişörtler
  • Google+
27.11.2021

Birbirinden şık tasarımlara sahip olan Atatürklü tişörtler, yaz aylarında tercih edilmektedir. Pek çok firma tarafından üretilmekle beraber, beyaz ve siyah gibi renkler ile de karşımıza çıkabilmektedir. Ancak tişörtün rengi ile Atatürk baskısının rengi bir birbirine tamamen zıttır. Bu sayede ürünün dikkat çekiciliği artırılmaktadır. Atatürklü tişörtler, 10 Kasım başta olmak üzere farklı zaman dilimlerinde de kullanılabilmektedir. Özellikle de 23 Nisan, 19 Mayıs be 29 Ekim gibi tarihlerde düzenlenen törenlerde ön plana çıkmaktadır: Söz konusu ürün modelleri, her bedene uygun olarak tasarlanmaktadır. Özellikle de toplu siparişler şeklinde üretilmekte ve baskı çalışmalarına tabir durulmaktadır. Buna ek olarak tişörtün arka ve ön yüzünde Atatürk’ün posterini, ismi ve ölüm tarihi gibi yazı grupları da yer almaktadır.

Atatürk Resimli Tişörtler

Birinci sınıf kaliteyle üretilen Atatürklü tişörtler, baskı çalışmaları sırasında uygun alanlara resim ve yazılar yerleştirilmektedir. Özellikle de resimlerin konumları belirlenirken görülme açısı dikkate alınmaktadır. Kumaş seçimleri ise terletme olayının yaşanmaması için ince ve pamuksu olan ürün modelleri arasından yapılmaktadır. Ayrıca resimlerin boyutu alanında uzman tasarımcılar tarafından ayarlanmaktadır. Yine kullanılan görseller ile tişörtün kendi rengi arasında uyum yakalanmaktadır.

Atatürk Çocuk Tişörtleri

Atatürklü tişörtler, her yaştan bireye hitap edebilmektedir. Baskı işlemleri ise, günümüz teknolojisinde üretilen makineler ile yapılmaktadır. Bu sayede tişört üzerinde yer alan resimlerin soyunma, kabarma ve sökülme gibi riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Özellikle de fiyat açısından da oldukça makul rakamlar ile satılan bu ürünler, her yaza damgasını vurmaktadır.  Çocuklar için üretilen Atatürklü tişörtler ise, lekelere ve yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca söz konusu çocuk tişörtleri pratik bir şekilde yıkanabilmektedir.

Atatürk İmzalı Tişört

Resimli Atatürk tişörtlerinde yer alan Mustafa Kemal imzası beyaz veya siyah renklerde basılmaktadır. Özellikle de Atatürk çocuk tişörtleri üzerinde bulunan bu imzalar, yıkansa bile kolay kolay çıkmamaktadır. Üretim sırasında imzanın konumu, resmin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Bu sayede tişört tasarımının daha şık olması sağlanmaktadır. Resim ve imzaya ek olarak Türk bayrağı da yine ürün yüzeylerine basılmaktadır. Atatürklü tişörtler okul gezilerinde tercih edilmektedir. Bu nedenle de çocukların ilgisini çekecek yapılara sahip olması oldukça önemlidir.

Uzun Kollu Atatürklü Tişörtler

Kısa ve uzun kollu olmak üzere iki farklı şekilde üretilen Atatürklü tişörtler, bayanlar tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle de uzun kollu modeller, V yaka ve Polo yaka şeklinde de tasarlanabilmektedir. Baskı işlemleri sırasında gelen özel taleplerde değerlendirilmeye alınmaktadır. Ayrıca ürün siparişleri genel olarak bin iki bin ve benzeri sayı adeti kadar verilmektedir. Atatürklü tişörtler aynı zaman promosyon şeklinde de dağıtılabilmekte ve pek çok firma tarafından çalışanlarına hediye edilebilmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz kadar tişört siparişi verebilirsiniz.

 

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar