HABER DETAY

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon Tişört Fiyatları
  • Google+
19.10.2018

Promosyon Tişört 

Kurumsallığın bir imzası olarak sunulan ve müşteri ağına bir jest olarak özenle dizayn edilen promosyon tişörtler, firmalara göre farklı kalitede sunuluyor. Geniş renk çeşitliliği, beden skalasında farklı ölçüler ve dokuma kalitesiyle baskılı tişört çeşitleri sunuyoruz.

Toptan ya da perakende satış sistemimiz ile firma, işletme, kurum ya da kuruluşlara birbirinden şık tişört çeşitleri sunuyor, ürün sayısı ve siparişlere göre isteğe göre imalat gerçekleştiriyoruz.

Marka ve logo tasarımlarında 3D teknolojiler ve modern makineler ile üretim yaparak, yüksek kalitede dijital baskı teknikleri ve nitelikli kullanım sağlayan ürünler sunuyoruz. Marka bilinirliğini artırma, reklam ve tanıtım, personel ya da müşterilere ürün hazırlatmak isteyen tüm kurumlara ucuz tişört baskı fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Tüm ürünlerimiz standart bedene ek olarak XS ile XXXS beden aralığında 7 farklı beden seçeneği ile sunuluyor. Canlı renkler ve muazzam iplik kalitesiyle kendi imalatımızı sunduğumuz promosyon tişört fiyatları, kolay ödeme seçenekleri ve online sipariş sistemiyle sunuluyor.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren dijital platformumuzdan dilediğiniz ürünleri seçebilir, hızlı ve kolay şekilde sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo avantajları, stok sorunu olmadan geniş kapasiteli hizmet anlayışı, %100 orijinal ürün sunumuyla promosyon tişört satın al sekmesinden satışa sunuyoruz.

Baskılı tişört siparişleri için de bizlerle iletişime geçebilir, firmanızın logosu veya reklam yazıları, resimleri içeren promosyon tişört taleplerinizi iletebilirsiniz. Renk seçenekleri ve kesim seçenekleriyle şık, kaliteli ve uygun ürünler sunuyoruz. Bisiklet yaka tişört, V yaka tişört, polo yaka, dar kesim, uzun kesim, bayan- erkek veya çocuk tişört seçenekleriyle istediğiniz kalitede ürün sunumları ve güvenilir ödeme ağı üzerinden hizmet sunuyoruz.

Kategorimizden dilediğiniz ürünleri seçebilir, istediğiniz adet siparişini vererek şirket tanıtımınızı en ideal ürünlerle yapabilirsiniz.

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar