HABER DETAY

29 Ekim Tişörtleri

29 Ekim Tişörtleri
  • Google+
18.10.2018

29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel Baskılı Tişörtler

29 Ekim için özel olarak tasarlanan Atatürk baskılı tişört bayan ve erkek modellerini en iyi baskı yöntemleriyle üretiyoruz. Farklı beden ölçülerine uygun, baskı kalitesinde toplu basımlarda dahi herhangi bir kalitesizlik bulunmayan üretim sürecimizle çok sayıda baskı yapabiliyoruz. Firmamızla yapacağınız görüşmelerde tekli veya toptan siparişlerle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel bir tişört satın alabilirsiniz. Renklerin, sloganların, baskı tasarımının, baskı büyüklüğünün ve tişört özelliğinin belirlenmesi için sitemizde özel bir form bulunuyor.

İstediğiniz tişört tipini sipariş etmek için firmamızla iletişime geçebilir, kaç adet ve hangi renk ile baskı tekniğinin kullanılacağıyla ilgili karar verebilirsiniz. Firmamızda her zaman için kaliteli, şık ve en iyi baskı teknikleri kullanılarak, 29 Ekim bayramı için tişört üretimi yapılıyor.

29 Ekim Bayramına Özel Tişört Modelleri

Baskıda soyulmalar veya deformasyonlar olmayan tüm ürünlerimizde, tek veya çok sayıda baskılı üretim yapılması için sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tişört tasarımlarının da özellikle bayramlar için son derece şık bir yapıya sahip olması için üretimlerini yapıyoruz. Baskılı tüm modellerde en iyi kalite baskı tekniklerini kullanıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Baskılı Tişörtleri

Cumhuriyet bayramının sadece çocuklar tarafından değil, yetişkinlerin de kutladığı bir bayram olması, tişört çeşitliliğini de artırıyor. Atatürk baskılı tişört toptan alınabileceği için, sitemizden sipariş adedini belirleyerek çok kısa sürede teslim edilecek şekilde sipariş verebilirsiniz. Türkiye’de her zaman için en önemli bayramlar arasında yer alan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın Türkiye haritası, 29 EKİM yazılı özel tasarım modelleri yoğun ilgi görüyor. Çoğu zaman siyah veya beyaz tişörtler üzerinde baskılı logonun yer aldığı tişörtler için özellikle tişört modelleri ve kaliteli itibariyle, her zaman kullanıma uygun oluyor.

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar