HABER DETAY

Promosyon Tişört ve Şapka

Promosyon Tişört ve Şapka
  • Google+
05.02.2019

Kurumsal firmalar veya şirketler tarafından dağıtılan promosyon tişört ve şapka modelleri, firmamız bünyesinde profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Özellikle de her bedene uygun tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Gündelik hayatta en çok kullanılan ürünler arasında yer alan şapka ve tişörtler, uzman personellerimiz tarafından özenle dikilmektedir. Tüm siparişler maksimum 3 iş günü içerisinde hazırlanmakta ve kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Ayrıca kişiye veya kuruma özel olarak da üretim desteği sunulmaktadır. Promosyon tişört ve şapka modelleri, her yaştan bireye hitap etmektedir. Firmamız, farklı konsept ve renklerde de tasarım desteği sunmaktadır. Ayrıca teslimattan önce kalite kontrollerinden geçirilen ürünler, özenle paketlendikten sonra sipariş sahibine iletilmektedir. Firmamız başta reklam olmak üzere, çeşitli sektörler için de her türlü desteği sağlamaktadır.

Baskılı Promosyon Tişört Modelleri

Baskılı Promosyon tişört ve şapka modelleri, hediyelik ürün amacı ile üretilmektedir. Bazı şirketler, söz konusu bu ürünleri müşterilerine ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Bazı reklam ajansları ise, tişört ve şapkaları tanıtım amacıyla ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Firmamız ise, profesyonel baskı desteği sayesinde istenilen tüm resim ve kelime gruplarını, yüzeylere aktarmaktadır. Örneğin şirket markaları veya logoları, pratik bir şekilde kumaşlara konumlandırılmaktadır. Bu sayede işletmenin kimliği ön plana çıkartılmaktadır.Baskılı Promosyon tişört ve şapka modelleri, şık bir tasarıma sahiptir. Özellikle de baskı ile kumaş arasında renk uyumu sağlanmakla birlikte, tüm ürünler çeşitli tasarım çalışmalarından geçirilmektedir. Firmamız, istenilen adet kadar üretim desteği de sunmaktadır.

Promosyon T-shirt Ve Şapka Kalitesi

Promosyon t-shirt ve şapka üretimi sırasında birinci sınıf kaliteye sahip olan kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşların kolay yıkanabilir ve leke tutmaz özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca yüzde yüz pamuksu bir yapıya sahip olması nedeniyle de terletme gibi sorunlar yaşatmamaktadır. Firmamız, üretim sahasında insan sağlığını tehdit eden hiçbir hammaddeyi tercih etmemektedir. Tüm promosyon t-shirt ve şapka modelleri, doğal yollar ile imal edilmiş olan kumaşlardan tasarlanmaktadır. Ayrıca ürün kalitesinin arttırılması açısından da baskı ve imalat hizmetleri, teknolojik makineler ile verilmektedir. Tişört ve şapkaların iç yüzeyleri pürüzsüz olmakla beraber, ne kadar kullanılırsa kullanırsın kaşındırma hissi uyandırmamaktadır. Buna ek olarak, yırtılmalar ve sökülmelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Firmamız, üretim kalitesi açısından Avrupa standartları düzeyine ulaşmıştır. Zira renk solma, dikiş izi ve yanlış dikim gibi rutin sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmektedir.

Toptan Promosyon Tişört Sipariş Desteği

Firmamız, promosyon tişört ve şapka imalatını toptan bir şekilde gerçekleştirmektedir. Talep edilen renk, desen ve bendenden sınırsız sayıda üretilmektedir. Ayrıca ajanslara yönelik çeşitli tasarımlarda gerçekleştirmektedir. Firmamız, oldukça cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir. Üretimin toptan bir şekilde gerçekleştirilmesi, adet başına düşen maliyetleri büyük oranda azaltmaktadır. Ayrıca müşterilere özel indirim ve kampanyalarda yapılmaktadır. Promosyon tişört ve şapka imalatı üzerine kurgulanmış olan üretim tesislerimiz, her türlü desteği sunmaktadır. Özellikle de siparişler hızlı bir şekilde tamamlanmakta ve müşterilerimize teslim edilmektedir. Toptan üretici bayi konumunda hizmet veren firmamız, fiyat açısından da beklentileri karşılayabilmektedir. Sizde hemen satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar