HABER DETAY

Promosyon T-shirt Fiyatları

Promosyon T-shirt Fiyatları
  • Google+
31.07.2018

Firmanızın faaliyet gösterdiği veya göstermeyi amaçladığı iş alanında birçok firma ile rekabet halinde olacağınızı unutmamalısınız. Diğer firmalardan reklam ve tanıtımlarınız ile bir adım öne geçmelisiniz. İşte bu kısımda firmanız için en gerekli şey etkili bir promosyon dağıtımı yapmak olacaktır. Promosyon için genel olarak göz önünde bulunan ürünler tercih edilmektedir. Çünkü promosyon ürününüzün üzerinde şirketinizin bilgileri yer alacaktır. Son zamanlarda en sık tercih edilen promosyon ürünler, kalem, çakmak, şapka, kahve kupaları, ajandalar, saat, tişörtlerdir. Bu ürünlerin dağıtılmasındaki amaç firmanın satışlarını artırmaktır. Herhangi bir firmaya bırakılacak promosyon ürün şirket isminizin akılda kalıcılığı ve tercih edilebilirliliğini artırmaktadır. Bu tarz bir tanıtım için en önemli unsur promosyon tişört fiyatları olmalıdır.

Promosyon Hedef Kitlenin Göz Önünde Olmalı

Firmanız için tercih edeceğiniz tanıtım ürünü hedef kitlenizin hep gözünün önünde olmalıdır. Aksi takdirde etkili bir şirket tanıtımı yapamamış olursunuz. Bu konuda en etkileyici yöntem firmanızın bilgilerinin yer aldığı bir tişört bastırarak dağıtmanız olacaktır. Tişörtler etkileyici bir renk ve yazı stili ile bakışları üzerine kolayca çekebilir. Hatta firmalara promosyon dağıtımı yapmaya giden ekip arkadaşlarınızda bu tişörtlerden giyerek farklı olduğunuzu göstermiş olur.

Promosyon Tişört Fiyatları

Şirketinizin tanıtım çalışmalarında tişört dağıtımı yapmak istiyorsanız ilk olarak bütçe belirlemesi yapmanız gerekmektedir. Çünkü tercih edeceğiniz firmaya ve tişört modellerine göre fiyatlarda değişim olacağını unutmamalısınız. Etkili bir tanıtım yapmak için şirket bilgilerinizin yer aldığı promosyon tişört fiyatları en ucuz bir adet tişört için 3,2 Türk lirasından başlamaktadır. Ancak bu fiyat 50.000 adet sipariş vermeniz durumunda geçerli olmaktadır. 300 adet tişört siparişiniz için ise adedi en ucuz 9 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Baskı yapılacak tişört sayısı azaldıkça maliyeti yükselmektedir. Bazı firmalar çoklu siparişler dışında sipariş kabul etmiyorlar. Ama bazıları da bir tane bile olsa müşterilerini memnun etmek için bu tişörtü basma işlemini yapabiliyor. Firmanız için 100 adet promosyon tişört bastırmak istiyorsanız bir adet tişört için ortalama 25 Türk lirasını gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ayrıca promosyon tişört fiyatları baskınızın tişörtün göğsünde yahut sırtında olmasına ve renk çeşitliliğine göre de değişim göstermektedir. Bu durumda yukarıda belirttiğimiz fiyatların üzerine en az +1 Türk lirası eklemeniz gerekmektedir.

Promosyon tişört hizmeti verdiğimiz iller; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar