HABER DETAY

Anaokulu Gezi Önlüğü

Anaokulu Gezi Önlüğü
 • Google+
09.11.2018

Gezi önlüğü, özellikle anaokullarında çocukların kaybolmaması ve bir arada vakit geçirebilmeleri açısından önemlidir. Çocukların kolay bir şekilde kontrol edilmesi adına bu tür önlüklerden yardım alınır. Mavi okul önlüğü içlerinde en popüler seçeneklerden bir tanesi olsa da öğretmenlerin ve görevlerin isteklerine göre birbirinden farklı desenlerde hazırlanır. Bu sayede gezilerde ya da yolculuklarda problem yaşamadan öğrencileri kontrol altında tutmak mümkündür.

Özel Yumuşak Kumaş Yapısı

Ana sınıfları için özel olarak üretilen gezi önlükleri, çocuklara zarar vermemesi adına yumuşak kumaşa sahiptir. Yumuşak ve rahatsız etmeyen dokusu sayesinde uzun süre kullanılsa bile rahatsızlık oluşturmaz.

 • Ana sınıflarının düzenlediği gezilerde bu tür önlükler öğrencilerin bir arada durması açısından önemlidir.
 • Kalabalıkta ya da büyük alanlarda ana sınıfı öğrencilerinin güvenliğini sağlamak zorlaşır.
 • Ancak kız ya da erkek fark etmeksizin tüm çocuklara belirtilen önlüklerden giydirilmesi problemsiz bir şekilde gezilerin tamamlanabilmesine zemin hazırlar.
 • Polyester kumaştan üretildiğinden dolayı terleme hissi oluşturmaz. Yaz ya da kış fark etmeksizin kullanıma uygundur.

Satın alınması durumunda birbirinden farklı firmalar tarafından en kısa süre içerisinde adrese teslim edilir.

Herkesin Bedenine Uygun Standart Ölçüler

Ana sınıfı gezi önlükleri, herkesin bedenine uyması adına standart ölçülerde üretilir. Bu sayede beden sıkıntısı yaşamadan okul içerisinde tüm öğrencilere dağıtmak mümkündür. Özellikle bahar aylarının gelmesi ile birlikte anaokullarında geziler artar. Öğrencilerin ise yaşları küçük olduğundan dolayı hepsini bir arada toplamak zor hale gelir.

 • Ancak okulların logo ya da resimlerinin olduğu gezi önlükleri, eğitmenler ya da öğretmenler tarafından daha iyi korunmalarına yardımcı olur.
 • Aynı anda geziye çıkan farklı okullardaki öğrenciler, bu tür önlükler sayesinde birbirine karışmaz.
 • Bu tür ürünler fonksiyonel ya da çok amaçlı olduğundan dolayı herkesin beğenisine hitap eder.

Genellikle fosforlu ya da dikkat çekici renklerde hazırlanan bu tür önlükler, gezilerde öğrencilerin daha kolay tespit edilebilmesi adına üretili

Okul Adı Ya Da Logosu Baskılı

Anasınıfı önlük fiyatları kumaşın özelliklerine ve istenen sayıya göre farklılık gösterir. Ancak herkesin bütçesine hitap edebilmesi adına ekonomik olmasına önem verilir. Gezi önlüklerinin üzerinde okulların adı ya da logosu bulunur.

 • Sipariş verirken okulların logolarını ya da isimlerini belirtmeleri gerekir.
 • Yine aynı şekilde istenen renklerde sipariş öncesinde tercih edilmelidir.
 • Okul dışındayken çocukların güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan önlükler, son dönemde çok fazla popüler hale gelmiştir.
 • Küçük çocukların kendilerini korumaları zor olduğundan dolayı bu tür önlükler öğretmenler açısından avantajlıdır.

Kaybolma gibi problemlerin yaşanmaması adına gezilerde bu tür önlükleri değerlendirmek faydalı olacaktır. Boyutları, renkleri ve modelleri okul yönetimi tarafından belirlendikten sonra sipariş verilir. Fiyatları ise son derece ekonomik ve uygundur.

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar