HABER DETAY

Atatürk Tişörtü

Atatürk Tişörtü
  • Google+
06.02.2019

Atatürk Tişörtü

Ünlüler, çizgi film karakterleri, sevilen oyuncu karakterlerinin ve liderlerin tişört baskıları zaman zaman ilgi görmekte ve bu alanda konfeksiyon atölyelerinde üretim yapılmaktadır. Ülkemizin tek değeri olan kahramanı Atatürk bu dönemlerde ve her dönem popüler olarak tişört baskılarda ilgi görmektedir. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önder Atatürk'ün resim baskılarından oluşan tişörtleri üreten firmayı, satıcıyı ve alıcıyı her daim duygulandırmış ve gururlandırmıştır. Sadece her anma töreninde değil sürekli anılan kahraman olan Atatürk adına baskı yöntemi ile yapılan tişörtlerden her kesim almalıdır. Bağımsızlığımızı, coşkumuzu, sevincimizi bu tişörtleri giyerek Atamıza hissettirmeliyiz.

Size Özel Tasarımlarla Atatürk Tişört

Tarihte kahramanlıkları ile iz bırakan ulu önder Atatürk'ü her daim anmak ve bunu giydiği tişörti'ün üzerinde simge olarak ölümsüzleştirmek isteyenlere yönelik firmamız tarafından baskı yöntemi ile ürünler tasarlanmaktadır. Bu tasarımları farklı tercihler doğrultusunda hazırlayarak toptan satış olarak sunan firmamız renk ve model alternatifini de müşterilerine sunmaktadır. Birinci kalite malzeme üzerine Atatürk'e ait fotoğraf ya da Atatürk İmzasını taşıyan baskılı tisörtler tercihlere bırakılmıştır. Siz resmi belirleyin biz üretelim. Tercihleriniz doğrultusunda en iyisini, en kalitelisini en iyi baskı ile ölümsüzleştirelim.

Özel Günlere Özel Atatürk Tişörtü

Milli bayramlarda, anma törenlerinde ve özel etkinliklerde giyilmek üzere hazırlanan Atatürk baskılı tişörtler firmamız ile anlaşma sağlandığı andan itibaren en kısa sırada üretime girer. Renk ve baskı tercihi sunan firmamız müşteri görüşlerini de dikkate alır. Özenle hazırlanan bu tasarımlar kırmızı, beyaz ve siyah zemin renk alternatifi üzerine yine aynı renklerin farklı olarak baskılanması yanında atlet, uzun yada kısa kollu tişört modellerinden oluşmaktadır. Yuvarlak yaka yada V yaka olarak tasarlanan bu tişörtler şık bir zarafet taşıyarak 7 den 77'ye her kesim tarafından kullanılabilir.

Milli bayramlarda giyilmek amacıyla üretimini yaptığımız Atatürk Baskılı tişörtleri daha sonra da kullanabilirsiniz. Çünkü bu tişörtler için kullanılan malzeme solmaz, renk değiştirmez ve yıkanma kurallarına uyulduğu takdirde baskılarında hiç bir değişme olmaz. Anti alerjenik kumaşlardan üretilen tişörtler hassas ciltlerde de bir sorun yaratmaz. Atatürk baskılı tişörtlerde kullanılan malzeme kalitelidir. Farklı alt giysiler ile kombinlenebilecek şekilde tasarlanmışlardır. Etek, pantolon, şort, ceket ile kombinlenme özelliğine sahip olan bu tişörtler terleme yapmaz.

Uygun Fiyat İmkanlarıyla Atatürk Tişörtü

Milli değerlerimizin her daim hatırlanmasına yönelik üretilen bu eşsiz koleksiyondan birine sahip olmak için firmamızın toptan satış yaptığı çalışma ekiplerinden temin edebilirsiniz. Toptan satışlarımız son derece uygun olduğu için perakende almak isteyenlerde ödeme konusunda zorlanmayacaktır. Her fotoğraf baskısına uygulanan fiyat sabit olmakla birlikte en çok tercih edilen Atatürk resimleri arasında büst şeklinde olanı, Anafartalar’daki ayakta dik duruş sergileyen resmi, asker resimli profili, Atatürk'ün eşsiz imzası ve bunların imza veya al yıldızlı bayrağımız ile kombinlenmesi olmaktadır. Sade ya da fosforlu altın renkli baskı modellerimizde mevcut olup fosforlu altın renkte isteyenlerin zemin rengi siyah olarak seçilmektedir.

Türkiyenin toptan baskı merkezi Benzer Yazılar